LPG FORKLİFTLER

Netlift LPG/Benzinli forkliftleri 1.5 tondan 3.5 tona kadar taşıma kapasitesi ve düşük egzoz emisyon oranı sağlayan motoru ile firmaların iç ve dış ortamlarda ihtiyacı olan şartlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yük hassasiyetli hidrolik sürüş sistemi sayesinde sınıfındaki makinalara oranla çalışma verimliliği arttırılmış ve yakıt sarfiyatı azaltılmıştır. Operatörün çalışma ortamını daha da iyileştirmek için 3.5” LCD ekran, LED aydınlatma lambaları, geniş basamak ve süspansiyonlu pedal sistemi kullanılmış olup, 3 parça modüler baş üstü koruma, yüksek mukavemetli operatör kabini, emniyet kilitli park freni ile de güvenlik önlemleri arttırılmıştır. Çift süspansiyon sistemi ile motorun titreşimini kabine en az iletecek şekilde tasarlanan yüzer kabin sistemine ek, geleneksel sabit süspansiyon bağlantısı yerine titreşim ve gürültüyü minimize eden süspansiyon sistemi kullanılmaktadır. Alçaltılmış denge ağırlığı ile üstün stabilite, geri görüş ve sürüş için kolaylık sağlamıştır. Susturucu ve motor koruyucu ızgarada geniş görüş mastı ile bu forkliftin ekstra özellikleri arasındadır.

1.5t-1.8t-2t-2.5t-3t-3.5t LPG Forklift

1.5 - 3.5 TON KAPASİTE ARALIKLARINDA

ÜRÜNLERİ GÖR
15t-18t-2t-25t-3t-35t-lpg-forklift-4269.png

ÜRÜN TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

OK

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

OK

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

OK
netmakLoading
Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.